KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17265055

nr 1726 5055

Sture Haglund. Stockholmsmotiv, vy från Slottet. Signerad. Olja på pannå, 40x60cm, yttermått inklusive ram: 53x74cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 september 2025
kl 18:31:49

22/9 14:07:01 1      Vinnande bud
22/9 18:01:56 1      justering av budtak

  • Tema
  • 22 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm