KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17265055
nr 1726 5055
Sture Haglund. Stockholmsmotiv, vy från Slottet. Signerad. Olja på pannå, 40x60cm, yttermått inklusive ram: 53x74cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 september 2025
kl 18:31:49
22/9 14:07:01
22/9 18:01:56
22 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm